Przenieś domenę do nas!

Masz dość płacenia wygórowanych kwot za rejestracje i utrzymywanie domen u innych rejestratorów? Przenieś domenę do nas!

W naszej polityce cenowej nie stosujemy pseudo promocji, ukrytych kosztów czy innych skomplikowanych kruczków prawnych. Zamiast płacić prawie 200zł za domenę .pl u konkurencji, u nas wydasz połowę tej kwoty! Sprawdź cennik!

Transfer domeny do innego rejestratora to procedura księgowa. Nie wpływa w żaden sposób na jakość działania Twojej strony WWW, nie powoduje też przestoju w jej działaniu oraz nie powoduje utraty żadnych danych.

Przenieś domenę do nas!

Poniżej znajdziecie Państwo szczegółowe informacje na temat zasad oraz instrukcje postępowania.

 


Domeny polskie

Transfer domen polskich jest bezpłatny. Wyjątek stanowi transfer domeny wygasłej, wówczas koszt transferu to koszt odnowienia domeny u nowego rejestratora.

Transfer od innego rejestratora do Hostname.pl odbywa się po wprowadzeniu do formularza transferu poprawnego kodu AUTHINFO (kod autoryzujący zmianę operatora domeny) dla określonej domeny. Kod AUTHINFO powinni Państwo uzyskać od obecnego operatora domeny. Kod taki musi zostać natychmiast wydany na każde Państwa żądanie.

 


Domeny globalne

Transfer domeny globalnej wiąże się z automatycznym przedłużeniem ważności domeny o rok, w związku z czym jest płatny. Po transferze obecny okres ważności, opłacony u obecnego operatora, jest przenoszony do Hostname.pl, a za dokonaną płatność dodawany jest kolejny rok ważności domeny. Transfer tego typu domen wymaga uzyskania od dotychczasowego operatora kodu autoryzującego domenę - authinfo.

 


Domeny europejskie

Zgodnie z zasadami EURID, transfer domeny .eu wiąże się z koniecznością zapłaty abonamentu rocznego. Pozostały okres ważności domeny opłaconej u poprzedniego operatora nie jest przenoszony (zostaje wyzerowany). Ważność domeny .eu po zakończeniu procedury transferu wynosi zatem dokładnie jeden rok. Aby zainicjować transfer potrzebują Państwo kod AUTHINFO oraz w odróżnieniu od transferów dla innych rozszerzeń, nie wymaga potwierdzenia emailowego. Oznacza to, że po wprowadzeniu kodu authinfo i aktywowaniu transferu w powyższej sekcji domena zostanie od razu przeniesiona do naszego systemu, bez konieczności dodatkowego potwierdzenia.

Opcje strony

do góry